Stolwijkse Boeren Pittig - extra belegen
De krachtige, volle smaak van Stolwijkse extra belegen ontstaat door een rijping van maar liefst 32 weken. Met liefde en vakmanschap bereid van dagverse melk, en met zorg handmatig gekeerd en gerijpt in ons eigen rijpingshuis – precies zoals je van een echte Stolwijker mag verwachten.
Meer dan 80 jaar ervaring: Kaasmeesters sinds 1934
Vóór 15:00 uur besteld, binnen 24 uur verzonden
Proef en bestel iedere week op onze marktlocaties
Met de grootste zorg verpakt
Geen minimale orderprijs!
Stolwijkse extra belegen
Onze extra belegen Stolwijkse kazen krijgen minimaal 32 weken de tijd om rijpen. Hierdoor krijgen de kazen de tijd om een heerlijke pittige smaak te ontwikkelen, zonder dat het zijn romigheid verliest.
Puurder dan Stolwijkse kaas kan kaas niet worden. Aan de basis van deze kazen ligt dagverse melk. Vervolgens worden deze kazen met de hand gemaakt. Alles in het proces heeft invloed op de kazen. Zelfs het voer van de koeien heeft invloed op de smaak van deze kazen.
De laatste stap in het proces is het rijpen van de Stolwijkse kazen. Onze kazen worden nog steeds op traditionele wijze gerijpt in ons rijpingshuis. Op houten planken worden onze kazen gelegd waar ze regelmatig worden omgedraaid. Dit zorgt ervoor dat de kazen gelijkmatig rijpen.
Stolwijkse kaas extra belegen verwerken
Extra belegen Stolwijkse kaas is een de ultieme lekkernij wanneer u iets stevigers op uw brood wil hebben. Onze extra belegen kazen zijn niet alleen lekker voor op brood, maar zijn ook heerlijk als tussendoortje of als blokje voor bij de borrel.
Onze extra belegen kazen zijn ook uitermate geschikt om te verwerken in diverse warme gerechten. Maak een keer hartige kaaskoekjes van extra belegen kaas. Heerlijk van smaak met een pittige bite. Deze koekjes zijn uitermate geschikt om te serveren tijdens de borrel.
Stolwijkse kaas extra belegen kopen doet u gemakkelijk bij ons online. Voor 15:00 besteld, is morgen verzonden!
- HeerlijkHeerlijke kaas. Voor herhaling vatbaar.
Snel en netjes verzonden.
- VerrukkelijkOp brood en met een tosti en in blokjes bij de borrel.
Hier heb ik niets meer aan toe te voegen. - Kaas met een heerlijke smaak!Welke kaas u ook kiest, ze zijn allemaal overheerlijk, vooral de trappisten kaas is bij ons favoriet. Snelle levering en keurig verpakt, een geweldig familie bedrijf!!
- Hele lekkere kaasLekker romig en toch een pikante ondertoon zoals hoort bij een belegen/extra belegen. Ik vind hem ertussenin passen, tussen belegen en extra belegen. Lekker op brood, lekker uit t vuistje. Makkelijke kaas, past overal bij.
- HeerlijkBlijft supergoed. Goed snijbaar en structuur blijft goed. Lekker pittig.
| Art.nr. | 0011 |
|---|---|
| Merk | Hoogendoorn Kaas |
| Art.nr. | 0011 |
|---|---|
| Merk | Hoogendoorn Kaas |
| Land van herkomst | Nederland |
| Herkomst | Stolwijk |
| Smaak | Pittig |
| Melksoort | Koemelk |
| Rijping | 32 weken |
| Vetgehalte | 48+ kaas |
| Gethermiseerd | Ja |


















