Rode ui dip - Voets
Deze verrassende dip van 29% rode ui, gecombineerd met azijn, mosterd, gember, honing en specerijen, klinkt als een smaakvolle en veelzijdige aanvulling op verschillende hapjes. De zoetheid van honing en de scherpe tonen van mosterd en azijn vormen samen een mooie balans met de pittige gember en de heldere smaak van rode ui.
Meer dan 80 jaar ervaring: Kaasmeesters sinds 1934
Vóór 15:00 uur besteld, binnen 24 uur verzonden
Proef en bestel iedere week op onze marktlocaties
Met de grootste zorg verpakt
Geen minimale orderprijs!
Rode ui dip van Voets
Voets is producent van verschillende delicatessen, waaronder deze dip van Rode ui. De delicatessen zijn ideaal om te serveren op de borrelplank.
De combinatie past perfect bij zachte kazen zoals Saint Agur, Roombrie en Le Délice De Bourgogne.
De combinatie van de zoete en pittige smaak van de dip is met name erg lekker in combinatie met een harde kaas, bijvoorbeeld Comté, Extra overjarige Noord-Hollandse of Rotterdams Antiek
De vijgendip is verpakt in een glazen pot van 190 ml.
Rode ui dip kopen
In ons assortiment vindt u verschillende delicatessen van Voets die erg lekker zijn op de kaasplank. Serveer de Rode ui dip in de leuke pot waarin hij geleverd wordt of schep hem in een leuk schaaltje. Een echte aanvulling voor de borrelplank!
U bestelt de Rode ui dip per pot van 190 ml.
Benieuwd naar de andere delicatessen van Voets?
Kijk dan bij de Mosterd dille saus 45 ml / Mosterd dille saus 190 ml en Vijgen dip 45 ml / Vijgendip 190 ml.
Kortom, deze dip is een fantastische aanvulling op een kaasplankje en kan zowel klassieke als onverwachte combinaties opleveren. Eet smakelijk!
| Art.nr. | 0074-1005 |
|---|---|
| Uw hoeveelheid | 190 gr |
| Art.nr. | 0074-1005 |
|---|---|
| Uw hoeveelheid | 190 gr |
| Smaak | Zoet |


















