
Zakelijk - Stolwijk - Koemelk
- Magere Boerderijkaas extra belegen
Heerlijke magere Boerenkaas 30+, lekker pittig van smaak maar met minder vet. Deze kazen rijpen minimaal minimaal 20 weken in ons rijpinshuis.
Lees verder€ 4,50 - Magere Boerderijkaas belegen
Deze magere belegen boerenkaas heeft een romige, volle smaak met een licht pittig karakter – precies goed voor zowel op brood als bij de borrel. Dankzij de traditionele rijping van minimaal 16 weken in ons eigen rijpingshuis ontwikkelt de kaas een evenwichtige, rijke smaak waar echte kaasliefhebbers blij van worden.
Lees verder€ 4,25 - Stolwijkse Boeren Pittig - extra belegen | Hele kaas
Stolwijkse extra belegen is een heerlijke pittige Boerenkaas van 15 kilo. Onze extra belegen Stolwijkse kazen worden gemaakt van verse melk en heeft een rijpingstijd van 32 weken.
Lees verderRegular Price € 289,00 Special Price € 260,10 - Stolwijkse oud snijdbaar | Hele kaas
Onze hele Stolwijkse oude kaas is een ware traktatie van bijna 13 kilo. Minimaal een jaar gerijpt in ons traditionele rijpingshuis. Een heerlijke pikante kaas voor iedere kaasliefhebber. Fantastisch voor op brood maar ook een ware traktatie op een kaasplankje.
Lees verderRegular Price € 216,00 Special Price € 194,40 - Stolwijkse Boeren belegen | Hele kaas
Onze hele Stolwijkse belegen is een heerlijke smaakvolle Boerenkaas van 17 kilo. Deze belegen Boerenkaas wordt gemaakt van rauwe melk en rijpt minimaal 16 weken in ons rijpingshuis.
Lees verderRegular Price € 270,00 Special Price € 243,00 - Magere Boerenkaas | Hele kaas
Heerlijke magere Boerenkaas 30+, lekker pittig van smaak maar met minder vet. Deze prachtige hele kaas van 12 kilo rijpt minimaal minimaal 20 weken in ons eigen rijpingshuis.
Lees verderRegular Price € 210,00 Special Price € 189,00






